Результати вашого пошуку

Послуги

dohovir
Продаж і оренда нерухомості в Рівному та передмісті

Вам необхідно купити, продати або здати в оренду квартиру? Наше агентство має в своєму розпорядженні велику базу даних об’єктів нерухомості, які продаються, купуються або здаються в оренду в м. Рівне. Наша база даних поповнюється і оновлюється щодня, завдяки прямим зверненням клієнтів, ексклюзивними договорами з продавцями нерухомості, а також шляхом моніторингу спеціалізованих видань про нерухомість і всіх доступних баз даних інформаційних агентств. Будинки, котеджі, дачі, земельні ділянки в Рівному та Рівненській області. Також до послуг клієнтів нашої компанії база даних пропозицій щодо вільних земельних ділянок, виставлених на продаж або тих, що здаються в оренду в передмісті.

Комерційна нерухомість

Шукаєте вільне нежитлове приміщення? Висока кваліфікація експертів агентства дозволяє забезпечити Вам бездоганну якість і надійність наших послуг при проведенні будь-яких операцій з будь-якими об’єктами нежитлового фонду міста. Невеликі і просторі офіси, приміщення під магазини, бари, кафе в Центрі та інших районах Рівного, складські та виробничі приміщення — в кожному конкретному випадку фахівці агентства нерухомості «Прем’єр» допоможуть Вам підібрати і придбати, продати, зняти або здати в оренду даний об’єкт максимально швидко і за прийнятною ціною.

Експертна оцінка об’єктів нерухомості

При здійсненні будь-якої угоди з нерухомістю вкрай важливо виробити правильну і актуальну оцінку об’єкта. Однак сам процес оцінки є виключно складним. По-перше, оцінювач зобов’язаний досконально орієнтуватися в поточній кон’юнктурі і тенденціях ринку нерухомості в цілому. По-друге, він повинен уміти «побачити» і точно оцінити індивідуальні особливості кожного конкретного об’єкту нерухомості — ступінь зносу приміщення і будівлі, вартість всіх поліпшень і безліч інших факторів.

Повне юридичне оформлення угоди

Грамотний юридичний супровід операцій з нерухомістю — запорука Вашої впевненості і спокою у подальшому житті. Наші фахівці допоможуть Вам у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з купівлею, продажем або орендою квартири або іншого об’єкта. Всі клієнти нашої компанії, які звертаються для купівлі, продажу, оренди (найму) об’єктів нерухомості, можуть розраховувати на юридичну консультацію і повний юридичний супровід таких угод. Вартість цих послуг включена у вартість послуг компанії.

Комплексна перевірка документів для покупців

Зокрема, перевірку права власності фактичних власників об’єкту, перевірку даних про число зареєстрованих осіб за адресою даного об’єкту і відсутності яких би то не було обставин, що перешкоджають реєстрації угоди купівлі-продажу квартири або іншого об’єкта нерухомості.

Укладання договорів на надання послуг з продавцями

Ми завжди прагнемо до встановлення тісних і довірливих відносин зі своїми клієнтами. Тому, підписавши відповідний договір з нашим агентством, Ви можете бути впевнені в тому, що для Вас будуть забезпечені якісний сервіс і найбільш повний обсяг послуг по Вашому об’єкту.

барбершоп